FindukOyun Eğlence ve Oyun Merkezi http://www.findukoyun.com Tüm kesime uygun bir eğlence dolu oyun sitesi. 21/08/2017 - 22:36:32 Otobüs ehliyeti al http://www.findukoyun.com/otobus-ehliyeti-al.html 2015-07-02 04:35:28 http://www.korsanoyun.com/data/img/otobus_ehliyeti_al.jpg Otobüs ehliyeti al http://www.findukoyun.com/otobus-ehliyeti-al.html
Otobüs ehliyeti almak için düzgün otobüs kullanmanız gerekir, kendinizi test etmek isterseniz, otobüs ehliyeti almak için oynayın]]>
Psikopat Sürücü 2 : Freeway Fury 2 http://www.findukoyun.com/psikopat-surucu-2-freeway-fury-2.html 2015-07-02 04:35:22 http://www.korsanoyun.com/data/img/free_run_way_2.jpg Psikopat Sürücü 2 : Freeway Fury 2 http://www.findukoyun.com/psikopat-surucu-2-freeway-fury-2.html
Psikopat sürücü oyununu daha önce eklemiştik sevmiştiniz, Buda ikinci sürümü trafik canavarı biraz daha gelişmiş daha eğlenceli hale gelmiş motor kullanımınada geçiş yapmış ayrıca motor siklet bile kullanabiliyorsunuz]]>
Trafik Polisi: Kış Mevsimi http://www.findukoyun.com/trafik-polisi-kis-mevsimi.html 2015-07-02 04:35:18 http://www.korsanoyun.com/data/img/kis_trafigi_1.jpg Trafik Polisi: Kış Mevsimi http://www.findukoyun.com/trafik-polisi-kis-mevsimi.html
Eee artık kış geldi, trafik polisimizin maharetini kış mevsiminde de görelim, fare tuşuyla arabaların geliş yönünü değiştirip, durdurup, devam ettirebilirsiniz.]]>
Hız Pisti http://www.findukoyun.com/hiz-pisti.html 2015-07-02 04:35:11 http://www.korsanoyun.com/data/img/hiz_pisti.jpg Hız Pisti http://www.findukoyun.com/hiz-pisti.html
Çok iyi yapılmış bir araba yarışı, çok güzel aksiyon sahneleri olan bu araba yarışında tek yapmanız gereken motorunuzu çalıştırıp gaza basmak !]]>
Meteor Invasion http://www.findukoyun.com/meteor-invasion.html 2015-07-02 04:34:33 http://www.flashjolt.com/games/icons/651-130539850661.jpg Meteor Invasion http://www.findukoyun.com/meteor-invasion.html
He was a janitor and he came to the Mafia where he had to wear a Superman costume and people laughed at him! And now he stood up alone to defend the city against the mafia that first was his ally! Black Fist - This is a mixture of fun, dynamic, colorful fightings with the good portion of humor!]]>
Spongebob Rocket Blast http://www.findukoyun.com/spongebob-rocket-blast.html 2015-07-02 04:34:22 http://www.flashjolt.com/games/icons/854-132211453587.jpg Spongebob Rocket Blast http://www.findukoyun.com/spongebob-rocket-blast.html
Viking Wars started. Enemies ships on the coast and you have to defense your Island from your enemies. Please collect the healthpacks and shields and shoot vikings.]]>
Stick Survival http://www.findukoyun.com/stick-survival.html 2015-07-02 04:34:15 http://www.flashjolt.com/games/icons/2667-132259043064.png Stick Survival http://www.findukoyun.com/stick-survival.html
In this game you need to control a spacecraft to collect resources to develop a planet. Use the arrow keys to control the spacecraft to collect the resources and then go back to the planet, you can then choose to use the collected resources to refuel, repair the ship or develop the planet. The resources will reproduce by themselves after some time, so plan carefully how to collect the resources. You win the game when you have developed the planet to level 10.]]>
Juliets Nightmare http://www.findukoyun.com/juliets-nightmare.html 2015-07-02 04:34:08 http://www.flashjolt.com/games/icons/2855-132067715053.jpg Juliets Nightmare http://www.findukoyun.com/juliets-nightmare.html
Shoot with your cannon to destroy the meteors before they crush your city ! Protect your town.]]>
Mercenary Wars http://www.findukoyun.com/mercenary-wars.html 2015-07-02 04:34:02 http://www.flashjolt.com/games/icons/1132-1330543883136.jpg Mercenary Wars http://www.findukoyun.com/mercenary-wars.html
After losing their fortress in Top Tilers episode, the red porks decided to punish their subordinates by tossing them from the porks land!]]>
Cupcake Frenzy http://www.findukoyun.com/cupcake-frenzy.html 2015-07-02 04:33:57 http://www.flashjolt.com/games/icons/2667-1318623333304.jpg Cupcake Frenzy http://www.findukoyun.com/cupcake-frenzy.html
The doll rides on the big dog to begin his hunting career...]]>
Harpoon Fish http://www.findukoyun.com/harpoon-fish.html 2015-07-02 04:33:38 http://www.flashjolt.com/games/icons/3904-134276674348.jpg Harpoon Fish http://www.findukoyun.com/harpoon-fish.html
Rain down bullets onto the ecologists. Defend the factory so it can continue producing greenhouse gases.]]>
Dirt http://www.findukoyun.com/dirt.html 2015-07-02 04:33:32 http://www.flashjolt.com/games/icons/936-1317985707200.jpg Dirt http://www.findukoyun.com/dirt.html
Use your harpoon to harpoon fish]]>
Snow Ball Warrior http://www.findukoyun.com/snow-ball-warrior.html 2015-07-02 04:33:28 http://www.flashjolt.com/games/icons/1013-1316501922124.jpg Snow Ball Warrior http://www.findukoyun.com/snow-ball-warrior.html
Welcome back to Donkey Kong Jungle Ball, Donkey Kong is continuing his journey where he was left off from previous journey. rnHe cant wait any longer to get himself back home. As he go deeper and deeper to the jungle, the puzzle is getting harder and harder for him.rnHelp Donkey Kong solve all the puzzle and traps in the jungle in order to bring him home safe.]]>
Dark Hour http://www.findukoyun.com/dark-hour.html 2015-07-02 04:33:19 http://www.flashjolt.com/games/icons/1266-1335476793175.jpg Dark Hour http://www.findukoyun.com/dark-hour.html
Use your different kinds of skills to win the battle! Good luck!]]>
Fred Çakmaktaş Yarışı http://www.findukoyun.com/fred-cakmaktas-yarisi.html 2015-06-30 03:07:45 http://www.korsanoyun.com/data/img/fred_cakmaktas_yarisi.jpg Fred Çakmaktaş Yarışı http://www.findukoyun.com/fred-cakmaktas-yarisi.html
Fred çakmaktaş sevgilisi vilma için yarışa katılıyor. Fred çakmaktaş arabası sürmek size keyif verecek.]]>
Araba Kaza Testi http://www.findukoyun.com/araba-kaza-testi.html 2015-06-30 03:07:40 http://www.korsanoyun.com/data/img/arac_kaza_testi.jpg Araba Kaza Testi http://www.findukoyun.com/araba-kaza-testi.html
Arabanızla kaza testine hazırmısınız? Çok hızlı ve en ölümcül şekilde çarpmanız gerekiyor. Arabanın içindeki modeli camdan dışarıya fırlatmanız gerekiyor hızdan.. Space bar ile vites değiştiriyor]]>
Hayvanat Bahçesi Yarışı http://www.findukoyun.com/hayvanat-bahcesi-yarisi.html 2015-06-30 03:07:29 http://www.korsanoyun.com/data/img/hayvanat_bahcesi.jpg Hayvanat Bahçesi Yarışı http://www.findukoyun.com/hayvanat-bahcesi-yarisi.html
Eğlenceli bir araba yarışı oyunu, hayvanat bahçesindeki hayvanlar sıkılmış kart arabaları almış kendilerine, gezi yollarınıda parkur haline getirmişler ve yarış başlasın ! yoldaki itemleri alarak rakiplerinize saldırabilirsiniz, Z X tuşlarıyla saldırın]]>
Zengin Arabaları http://www.findukoyun.com/zengin-arabalari.html 2015-06-30 03:07:24 http://www.korsanoyun.com/data/img/zengin_arabalari.jpg Zengin Arabaları http://www.findukoyun.com/zengin-arabalari.html
Zenginlerin arabalarını ellerinden alıyorsunuz önce külüs arabalarınızla onları geçmeniz gerekiyor ! X Roket Z turbo, Space bar tuşu ile zıplıyorsunuz]]>
Zombi Kamyonu http://www.findukoyun.com/zombi-kamyonu.html 2015-06-30 03:07:19 http://www.korsanoyun.com/data/img/zombi_kamyonu.jpg Zombi Kamyonu http://www.findukoyun.com/zombi-kamyonu.html
Avcılar tarafından yakalanan zombileri sağ salim kaçmadan düşürmeden labratuvara götürmelisiniz]]>
Trafik Canavarı http://www.findukoyun.com/trafik-canavari.html 2015-06-30 03:07:14 http://www.korsanoyun.com/data/img/trafik_canavari.jpg Trafik Canavarı http://www.findukoyun.com/trafik-canavari.html
Trafik canavarı arabanızla trafikdeki bütün araçları kaza yaptırmalısınız, oyun başında arabanızın özellikleri belirtiliyor. Bütün araçları kaza yaptırın ! Çok keyifli bir oyun]]>